Zdjęcia tranzystorów przysłane przez pana Wojciecha Lachowicza. Dziękujemy!
TG2 TG3A TG4

Zdjęcia pary tranzystorów TG5 przysłane przez pana Grzegorza Makarewicza (gsmok na Forum Triody). Dziękujemy!

Zdjęcia tranzystora TG3F przysłane przez użytkownika elektron na Forum Triody. Zdjęcia tranzystora ADP666 przysłane przez użytkownika traxman na Forum Triody. Zdjęcia tranzystorów TG9 i ADP672 przysłane przez użytkownika Boguś na Forum Triody.

AF426S - wersja AF426 o zwiększonej niezawodności w małej obudowie Tranzystor AF430 w małej obudowie TG5E - ekonomiczna wersja TG5 o zmniejszonych dopuszczalnych napięciach Tranzystor BFP521

Zdjęcie tranzystora TG1 przysłane przez pana Jarosława Sierackiego. Zdjęcia tranzystorów ASY35 i ASY37 przysłane przez Futrzaczka z forum elektroda.pl. Zdjęcie fototranzystora BPYP21 przysłane przez pana Tomasza Gumnego.

Zdjęcia bardzo wczesnej wersji tranzystora TG50 przysłane przez Jarosława Dubowskiego. Zdjęcia tranzystora TG1 przysłane przez Miłosza Muzykę.

Zdjęcia tranzystora TC13 dostarczone przez użytkownika wada z forum elektroda.pl. Zdjęcia elementów optoelektronicznych dostarczone przez użytkownika Witek z forum trioda.com.
fotodiody AP3 i FG2 Fototranzystor BPYP22

Zdjęcia elementów optoelektronicznych dostarczone przez użytkownika Witek z forum trioda.com. Zdjęcia elementów dostarczone przez użytkownika Motronic z forum elektroda.pl.
CQYP208C Diody LED pierwszych typów fotodiody AP3 i FG2 Fotoopornik (produkcji PIE) oraz diody BYP500 i BYP660

Zdjęcia dostarczone przez użytkownika Zygaqra z forum elektroda.pl. Zdjęcia dostarczone przez użytkownika zetdeel z forum elektroda.pl.
Bardzo rzadki tranzystor TG73 TG73 w wersji ze złoconymi wyprowadzeniami Dioda DZG4 z bardzo wczesnego okresu produkcji. DKM01 - dioda krzemowa, prawdopodobnie wczesna polska. Wszelkie bliższe informacje mile widziane!

Zdjęcia dostarczone przez użytkownika kjungst z forum elektroda.pl. Zdjęcie dostarczone przez użytkownika Motronic z forum elektroda.pl.
Tranzystory TG20 w opakowaniu fabrycznym. Tranzystory TG51 w opakowaniu fabrycznym. Tranzystory AF514 w opakowaniu fabrycznym. Tranzystory ADP672

Zdjęcia dostarczone przez użytkownika RitterX z forum elektroda.pl.
Tranzystor BUYP15C Tranzystor BUCP52 Tranzystor BUYP53 Tranzystor BFP521
Tranzystor BFAP19 Tranzystor BF519 Tranzystor BFP521 Tranzystor AF430

Zdjęcia i karty katalogowe tranzystora TC15 dostarczone przez użytkownika Jado z forum trioda.com.

Zdjęcia dostarczone przez Alka Zawadę
Tranzystor ASY33S z opakowaniem fabrycznym Tranzystory ASY33S Diody DZG4S w opakowaniu fabrycznym Tranzystor TG2 produkcji CEMI z lat 70

Zdjęcia dostarczone przez Alka Zawadę Zdjęcia dostarczone przez użytkownika staszeks z Forum Triody
Tranzystory TG50 w opakowaniu fabrycznym Tranzystory TG55 w opakowaniu fabrycznym Diody DZG4 w opakowaniu fabrycznym Diody DG52 w opakowaniu fabrycznym

Zdjęcia dostarczone przez użytkownika zjawisko z Forum Triody
Tranzystory TG50E w odbiorniku radiowym "Dominika" Para tranzystorów TG50 wraz z opakowaniem ("zastępczym")

Zdjęcia dostarczone przez użytkownika dedektor z Forum Elektroda Zdjęcie Tomka Janiszewskiego
Tranzystor produkcji Zakładu Produkcji Półprzewodników "Pewa" Tranzystor BF511 w nietypowej dużej obudowie (obok BF506)

Powrót na początek tranzystorowych różności.