Logo KSZ

Klub Stypendystów Zagranicznych FNP

 

Członkowie Klubu Stypendystów Zagranicznych FNP

Jolanta Babiuch-Luxmoore socjologiaSSEES
Adam Barczykmedycyna2001
Andrzej Betlejhistoria sztuki2001
Piotr Bębasbiologia2005
Małgorzata Bogdanmatematyka1999
Andrzej Bojarskichemia leków1998
Natalia Braszczyńskainżynieria materiałowa2002
Krzysztof Byczukfizyka teoretyczna1998
Karolina Caban chemia2005
Robert Charmas chemia1997
Dorota Cieślak biotechnologia rozrodu zwierząt 1998
Malwina Czarny-Ratajczak biologia molekularna2002
Artur Czupryn biologia2004
Borysław Czyżakfizyka1996
Rafał Długosz automatyka2005
Rafał Dubaniowski filologia angielska2001
Tomasz Durakiewicz fizyka doświadczalna1999
Andrzej Dziembowski biologia molekularna2002
Martyna Elas biofizyka, biologia nowotworów, radiobiologia1998
Irena Fryc elektrotechnika / technika świetlna2003
Barbara Fryzeł nauki o zarządzaniu2005
Piotr Garstecki fizykochemia miękkiej materii i płynów zlożonych2002
Jakub Gołąb immunologia1999
Małgorzata Graca chemia fizyczna2004
Marcin Gruchała kardiologia2001
Leszek Hadasz fizyka2000
Joanna Heidtman socjologia2001
Marcin Hoffmannchemia kwantowa, biochemia2001
Krystyna Iglicka-Okólska statystyka i demografiaSSEES
Paweł Janiszewski historia1999
Ewa Anita Jankowska kardiologia, andrologia2004
Katarzyna Jaśtal filologia germańska1999
Piotr Jaworski ekonomia: makro, ekonomia transformacji, ubezpieczenia SSEES
Marcin Jóźwik ginekologia, położnictwo i uroginekologia 1999
Przemysław Juszczyński hematologia2003
Szymon Kaczanowski biochemia2005
Marcin Kamiński mechanika ciała stałego, metody numeryczne w mechanice stochastycznej1998
Janusz Kapuśniak chemia organiczna, fizykochemia powierzchni2005
Paweł Kawalec filozofia2003
Joanna Karbowska biologia molekularna2002
Aneta Kasza bilogia molekularna2002
Katarzyna Kijania-Placek filozofia2003
Tomasz Klimczuk fizyka i chemia materiałów nieorganicznych2002
Piotr Koprowski biologia2004
Marek Kornat historia2004
Paweł Koteja biologia: ewolucyjna i ekologiczna fizjologia1996
Szymon Krzywda chemia1998
Grzegorz Kudła biologia molekularna2005
Robert Kudrawiec fizyka2005
Jolanta Kwiatkowska biologia molekularna1996
Sławomir Lasota informatyka2001
Grzegorz Litwinienko chemia, fizyczna chemia organiczna, wolne rodniki2001
Franciszek Longchamps de Bérier prawo rzymskie, prawo amerykańskie, teologia dogmatyczna2002
Maciej Łazarczyk biologia nowotworów, immunologia2005
Maria Łuczkiewicz biotechnologia roślin wyższych, chromatografia1998
Mariusz Malinowski automatyka i inżynieria komputerowa, elektronika przemysłowa2003
Zbigniew Małolepszy geologia2004
Maciej Manikowski filozofia1998
Magdalena Markowska biologia2004
Natalia Marskaekonomia: polityka społeczna2004
Piotr Matyjasiak ekologia2001
Tomasz Mickiewicz ekonomiaSSEES
Małgorzata Młynarczyk farmakologia1999
Piotr Mucha chemia1998
Agnieszka Nogalwspółczesna filozofia polityki2002
Mariusz Nogala fizyka2000
Marek Nowakarcheologia (neolit)1998
Rafał Olszaneckifarmakologia doświadczalna2005
Adam Opalski prawo2003
Tomasz Osiejuk ekologia behawioralna, bioakustyka, komunikacja dźwiękowa ptaków2004
Robert Owczarek fizyka1995
Borys Ośmiałowski chemia2004
Wojciech Piasecki chemia fizyczna powierzchnii2003
Katarzyna Pernal chemia kwantowa2004
Paweł Petkow-Dimitrow kardiologia1998
Krzysztof Piech ekonomia: polityka gospodarczaSSEES
Bartosz Powałka mechanika2003
Konrad Rejdak neurologia2003
Artur Rojszczak
filozofia1997
Jan Różycki chemia1998
Michał Rurek biologia molekularna2003
Adam Rycerz fizyka teoretyczna2005
Paweł Sachadynbiotechnologia molekularna, genetyka, inżynieria genetyczna2005
Mariusz Sadzikowski fizyka2001
Anna Siedlecka
biologia1999
Małgorzata Siger-Zajdel neurologia2003
Tomasz Siemiątkowski ekonomia: prawo handlowe2001
Zuzanna Siwy biofizyka, chemia fizyczna 2000
Marek Słońhistoria - średniowiecze2000
Krzysztof Sobczak chemia2005
Anna Sosnowska-Jordanovska socjologia historyczna2005
Jarosław Sosnowski zootechnika2001
Wojciech Sowa językoznawstwo indo-europejskie, filologia klasyczna2003
Michał Stachura historia2002
Rafał Stroiński prawo cywilne, prawo porównawcze, ekonomiczna analiza prawa 2004
Tadeusz Stryjakiewicz geografiaSSEES
Krzysztof Strzałka prawo2000
Mikołaj Szołtysek historia2005
Bartłomiej Szafran fizyka2003
Monika Szczepaniak literatura niemieckojęzyczna XX wieku, gender studies, dekonstrukcja2002
Małgorzata Szeroczyńska prawo2004
Arkadiusz Szklarczyk biologia1999
Eugeniusz Szpakowski kardiochirurgia1999
Agnieszka Szyk chemia2002
Anna Szynkiewicz geologia2005
Adam Śliwiński ... SSEES
Katarzyna Śledziewska ekonomia2004
Roger Świerczyński telekomunikacja: przetwarzanie obrazów1998
Piotr Tryjanowski biologia środowiskowa, ekologia, etologia2003
Jakub Tworzydło fizyka teoretyczna1997
Marzenna Weresa ekonomia: międzynarodowe stosunki gospodarczeSSEES
Paweł Wielgoszgeodezja satelitarna2002
Wacław Wierzbieniec historia najnowsza Polski 1997
Hubert Wierzbowskigeologia, geochemia izotopów trwałych2005
Justyna Wiśniewska biologia2003
Robert Wiśniewski historia2003
Adam Woźniak mechatronika2005
Rafał Wróbel elektrotechnika i automatyka2002
Radosław Zagożdżon medycyna2000
Adriana Zaleskatechnologia chemiczna, fotochemia w ochronie środowiska, kataliza heterogeniczna2001
Jacek Zaleski chemia fizyczna, krystalografia1996
Tomasz Zaleski fizyka teoretyczna2004
Tomasz Zarycki socjologiaSSEES
Ryszard Zarzeczny fizjologia wysiłku fizycznego1996
Anna Zawisza chemia organiczna2004
Jan Zauchamedycyna, hematologia, transplantologia1997
Ewa Zgrabczyńska biologia1999
Konrad Zieliński historia i kultura Żydów aszkenazyjskich, relacje polsko-żydowskie, stosunki etniczne2000
Ireneusz Ziemiński filozofia religii, filozofia nowożytna1997
Barbara Zubelewicz medycyna1997

O nas | Statut | Nagroda Artura | Zarząd | Stypendyści | Informacje | Nasze spotkania | Forum dyskusyjne